cargo to_shiper

Вантажовідправнику

Lardi-Trans надає можливість ефективно вести діяльність у сфері вантажоперевезень. Інструменти пошуку транспорту, додання вантажу або проведення тендеру для організації оптимального перевезення

search

Пошук транспорту

Платформа Lardi-Trans має універсальний інструмент пошуку транспорту, широкий вибір параметрів дозволяє відбирати найвигідніші пропозиції саме для Вас

Функція Автопошук допоможе не прогаяти вигідні пропозиції по вантажах та надішле Вам повідомлення

Інтеграція з Telegram дозволить оперативно отримувати сповіщення на будь-які пристрої

Додання вантажу

Додайте Ваш вантаж із вимогою для перевезення на платформу Lardi-Trans та отримуйте пропозиції від перевізників

Гнучке налаштування параметрів дозволить налаштувати пропозицію вантажу для всіх користувачів платформи Lardi-trans або лише для вашого списку партнерів

Вашу заявку на вантаж побачать тисячі користувачів

Додання заявки займає ~3 хв

vehicle

Ліди

Ефективне керування вхідними запитами на перевезення вантажів без використання додаткового програмного забезпечення.

Функціонал Ліди дозволить автоматизувати процес обробки нових вантажів, починаючи від надходження інформації і до завершення перевезення, зафіксувавши при цьому побажання та фінансові вимоги учасників перевезення.

Формуйте список потенційних перевізників, використовуючи свою базу або знайдіть нових на платформі Ларді-Транс. Виберіть перевізника, що відповідає всім критеріям запиту.

leads
carpark

Тендери

Надають можливість вантажовідправнику максимально мінімізувати витрати на вантажоперевезення.

Додайте Ваш тендер на платформу Lardi-Trans з вимогами на перевезення вантажу та отримуйте пропозиції від перевізників. Переможцем стане перевізник, який запропонує найменшу вартість перевезення.

Електронний документообіг

Вбудована система документообігу підвищує ефективність вашого бізнесу та суттєво економить Ваш час.

Зберігання та обмін документами з Вашими партнерами у необмеженій кількості.

document
transport

Мої вантажі

За допомогою даного інструменту Ви зможете з легкістю адмініструвати потік Ваших вантажів – створювати, дублювати, планувати та розміщувати заявки на вантаж на платформі Lardi-Trans. Приймати найвигідніші пропозиції від перевізників після розміщення заявки на перевезення вашого вантажу.

message

Вбудований обмін повідомленнями

Простий, інтуїтивний інтерфейс вбудованого месенджера дозволяє безпечно обмінюватися повідомленнями та файлами всередині платформи зі співробітниками та партнерами, залишаючись всередині платформи Lardi-Trans

Залишайся на зв'язку

Мобільний додаток Lardi, все необхідне під рукою

App StoreGoogle Play
Device

З кожним днем зростає потреба у швидкому пошуку вантажів для їхнього перевезення, особливо коли йдеться про доставку великогабаритних промислових товарів, будматеріалів і великих партій продуктів харчування на далекі відстані. Це зростання зумовлене динамічним розвитком малого та середнього бізнесу, а також загальним економічним прогресом країни.

Успіх і прибуток будь-якої торговельної компанії безпосередньо залежать від якісної та грамотної логістики, а ключовим елементом цього процесу є автоперевезення товарів.

.

Невеликі компанії, зазвичай, не тримають у своєму штаті спеціальні на постійній основі фури, вважаючи за краще віддавати замовлення на перевезення стороннім компаніям або приватним перевізникам. Саме для них ми розробили розділ пошуку вантажів для перевезення автотранспортом. Тут ви зможете знайти вантаж, що підходить вашому типу кузова, а також бажаному місцю доставки. 

Крім звичайного пошуку вантажів, для вас доступний пошук попутних вантажів, що дає змогу зробити додаткове довантаження фури.

.

Пошук попутного вантажу: раціональне рішення для будь-яких цілей

Фура являє собою транспортний засіб із вантажопідйомністю від 2 до 22 тонн, що складається з причепа (напівпричепа) і тягача. У наші дні фури стали найбільш поширеним засобом доставки вантажів не тільки в Україні, а й за її межами. Однак часто виникає проблема неповного завантаження, і частина фури залишається вільною. Для підвищення прибутковості перевізники можуть скористатися послугою пошуку попутного довантаження.

У процесі вантажоперевезень на стандартній фурі з вантажопідйомністю 15-20 тонн постає завдання перед диспетчером - консолідувати дрібні партії продукції, що транспортується, і шукати попутні вантажі. Цей тип доставки класифікується як збірна.

Вантажоперевезення в інші міста можуть здійснюватися з використанням різних типів причепів залежно від характеру вантажу, дорожніх умов і погоди:

  1. Ізотермічні фури або рефрижератори: Використовуються для транспортування швидкопсувних продуктів, які потребують певного температурного режиму для збереження своїх властивостей.

  2. Тентові Причепи: Незамінні для перевезення побутової техніки або сировини в умовах різних видів опадів.

    .
  3. Довгоміри: Застосовуються для перевезення великих партій товарів або вантажів з нестандартними параметрами за проблематичними маршрутами.

Вартість вантажоперевезень тарифікується залежно від типу, ваги і розмірів партії товарів, що транспортується, а також складності та відстані транспортування. У нас ви знайдете оптимальні рішення для кожного типу вантажу і маршруту.

Особливості пошуку вантажів

Пошук вантажів без посередників представляє великий інтерес як для компаній, які надають транспортні послуги, так і для їхніх клієнтів. Це найбільш прийнятний варіант взаємовигідного співробітництва, який вирізняється масою позитивних моментів:

  • можливість відправити попутний вантаж максимально швидко, зважаючи на регулярність поїздок фур за найрізноманітнішими маршрутами;
  • істотна економія коштів замовника завдяки відсутності необхідності замовляти окрему фуру та частковій оплаті транспортних витрат;
  • гарантія збереження і дбайливого ставлення до вантажу клієнта за стандартних умов транспортування;
  • посилення ефективності роботи рухомого складу компанії-перевізника внаслідок повної завантаженості вантажного транспорту.

Відтак, транспортуючи попутний вантаж, перевізник забезпечує підвищення рентабельності використання власного автопарку та зниження собівартості товарів, що доставляються, що посилює їхню конкурентоспроможність на тлі аналогічної продукції.

При цьому присутні й відчутні незручності такого виду перевезень для кожної сторони, що бере участь. Замовник повинен постійно моніторити наявність вільного автотранспорту у відповідному напрямку, а перевізник - здійснювати пошук замовлень на перевезення вантажів. Для того щоб перетворити пошук вантажів і транспорту в необтяжливу процедуру, що займає мінімум часу, наша компанія пропонує скористатися зручним онлайн-сервісом.

Lardi-Trans: функціональний проєкт для успішної роботи в галузі транспортних перевезень

Навігація сайту «Ларді-Транс» дає змогу за лічені хвилини здійснити вигідну угоду шляхом пошуку вантажів без посередників, що значно знижує витрати підприємства на логістичний аналіз. Завдяки абсолютно безкоштовному розміщенню заявки «шукаю завантаження на фуру» в розділі Ларді-Транс кожен зареєстрований користувач може швидко знайти замовлення на перевезення вантажу, а також вибудувати бізнес-відносини з новими партнерами з ЄС, інформацію про яких зібрано в нашому каталозі.

У процесі пошуку вантажу для перевезення автотранспортом на нашій інтернет-платформі важливо правильно заповнити всі поля запиту для коректного аналізу системою клієнтських пропозицій і видачі відповідних варіантів за прийнятною ціною. Регулярно оновлюваний функціонал веб-ресурсу відкриває потенційні можливості для зниження витрат на перевезення або доставку вантажів за допомогою заздалегідь узгодженого довантаження.

Таким чином, онлайн-платформа Lardi-Trans дає змогу шукати вантажі для перевезення максимально просто, швидко та результативно!