Вантажі Білорусь - Молдова

Lardi-Trans — міжнародна логістична платформа для розміщення оголошень з пошуку вантажів з Білорусь до Молдова автомобільним транспортом.

Нашими послугами користуються компанії та приватні особи із 89 країн світу. Щодня користувачі сервісу залишають тисячі заявок, тому ви завжди зможете знайти вантажі для перевезень за маршрутом Білорусь — Молдова.

Функціонал Lardi-Trans дозволяє знайти попутні вільні вантажі з Білорусь до Молдова, заощаджуючи логістичні витрати та отримуючи максимальну вигоду від рейсу.

Вантажі для перевезення Білорусь - Молдова

71
вантажів очікують на перевезення
Вантажі в усіх напрямках
51207

Статистика за минулий місяць

Популярні кузови Білорусь - Молдова

Популярні вантажі Білорусь - Молдова

36%
тнв
20%
будматеріали
9%
овочі
6%
будматеріали на палетах
6%
обладнання
6%
папір
4%
хімія безпечна
4%
тнв на палетах
4%
Скло
4%
папір в рулонах

Популярні напрямки

Як працює пошук попутних вантажів з Білорусь до Молдова

Пошук попутних вантажів за маршрутом Білорусь — Молдова затребуваний, тому що це швидкий, економічний та ефективний спосіб доставити вантаж до кінцевого місця призначення. Такі вантажоперевезення дозволяють раціонально використовувати вільну площу транспорту, домагаючись максимальних показників коефіцієнта завантаження, отже, вигоди перевізнику за мінімальних витрат замовника.

Також, вибір попутних вантажів Білорусь — Молдова покриває витрати на амортизацію та холостий пробіг, дозволяючи більше заробити власнику транспортного засобу та водієві.

Як працює пошук попутних вантажів з Білорусь до Молдова

Кілька простих порад допоможуть вам простіше розібратися зі специфікою пошуку вільних і попутних вантажів з Білорусь до Молдова.

  • Тип вантажу. Вантажі для перевезення Білорусь — Молдова повинні належати до однієї класифікаційної категорії, не допускається перевезення різнотипних товарів (наприклад, продуктів харчування та хімії).
  • Габарити. Не забувайте стежити за відповідністю вільного місця та обсягом довантаження.
  • Пакування. При пошуку вантажу логіст або вантажоперевізник повинен попередньо обговорити його упаковку для забезпечення безпеки транспортування. При пошуку попутного вантажу переконайтеся, що він упакований відповідним чином і не пошкодить основний під час транспортування.
  • Терміни. Кожне розвантаження та завантаження в проміжному пункті займає час. Плюс, на водія лягають додаткові зобов'язання щодо заповнення накладних.