Вантажі Німеччина - Україна

Lardi-Trans — міжнародна логістична платформа для розміщення оголошень з пошуку вантажів з Німеччина до Україна автомобільним транспортом.

Нашими послугами користуються компанії та приватні особи із 89 країн світу. Щодня користувачі сервісу залишають тисячі заявок, тому ви завжди зможете знайти вантажі для перевезень за маршрутом Німеччина — Україна.

Функціонал Lardi-Trans дозволяє знайти попутні вільні вантажі з Німеччина до Україна, заощаджуючи логістичні витрати та отримуючи максимальну вигоду від рейсу.

Вантажі для перевезення Німеччина - Україна

317
вантажів очікують на перевезення
Вантажі в усіх напрямках
55100

Статистика за минулий місяць

Популярні кузови Німеччина - Україна

Популярні вантажі Німеччина - Україна

71%
тнв
11%
тнв на палетах
8%
обладнання
2%
гуманітарна допомога
2%
запчастини
1%
сировина
1%
будматеріали на палетах
1%
продукти
1%
будматеріали
1%
верстат

Популярні напрямки

Як працює пошук попутних вантажів з Німеччина до Україна

Пошук попутних вантажів за маршрутом Німеччина — Україна затребуваний, тому що це швидкий, економічний та ефективний спосіб доставити вантаж до кінцевого місця призначення. Такі вантажоперевезення дозволяють раціонально використовувати вільну площу транспорту, домагаючись максимальних показників коефіцієнта завантаження, отже, вигоди перевізнику за мінімальних витрат замовника.

Також, вибір попутних вантажів Німеччина — Україна покриває витрати на амортизацію та холостий пробіг, дозволяючи більше заробити власнику транспортного засобу та водієві.

Як працює пошук попутних вантажів з Німеччина до Україна

Кілька простих порад допоможуть вам простіше розібратися зі специфікою пошуку вільних і попутних вантажів з Німеччина до Україна.

  • Тип вантажу. Вантажі для перевезення Німеччина — Україна повинні належати до однієї класифікаційної категорії, не допускається перевезення різнотипних товарів (наприклад, продуктів харчування та хімії).
  • Габарити. Не забувайте стежити за відповідністю вільного місця та обсягом довантаження.
  • Пакування. При пошуку вантажу логіст або вантажоперевізник повинен попередньо обговорити його упаковку для забезпечення безпеки транспортування. При пошуку попутного вантажу переконайтеся, що він упакований відповідним чином і не пошкодить основний під час транспортування.
  • Терміни. Кожне розвантаження та завантаження в проміжному пункті займає час. Плюс, на водія лягають додаткові зобов'язання щодо заповнення накладних.