Вантажі Італія - Білорусь

Lardi-Trans — міжнародна логістична платформа для розміщення оголошень з пошуку вантажів з Італія до Білорусь автомобільним транспортом.

Нашими послугами користуються компанії та приватні особи із 89 країн світу. Щодня користувачі сервісу залишають тисячі заявок, тому ви завжди зможете знайти вантажі для перевезень за маршрутом Італія — Білорусь.

Функціонал Lardi-Trans дозволяє знайти попутні вільні вантажі з Італія до Білорусь, заощаджуючи логістичні витрати та отримуючи максимальну вигоду від рейсу.

Вантажі для перевезення Італія - Білорусь

61
вантажів очікують на перевезення
Вантажі в усіх напрямках
51203

Статистика за минулий місяць

Популярні кузови Італія - Білорусь

Популярні вантажі Італія - Білорусь

56%
тнв
19%
тнв на палетах
8%
обладнання
3%
кава
3%
плівка
2%
вал
2%
корм для тварин
2%
шини
2%
хімія небезпечна
2%
вино

Популярні напрямки

Як працює пошук попутних вантажів з Італія до Білорусь

Пошук попутних вантажів за маршрутом Італія — Білорусь затребуваний, тому що це швидкий, економічний та ефективний спосіб доставити вантаж до кінцевого місця призначення. Такі вантажоперевезення дозволяють раціонально використовувати вільну площу транспорту, домагаючись максимальних показників коефіцієнта завантаження, отже, вигоди перевізнику за мінімальних витрат замовника.

Також, вибір попутних вантажів Італія — Білорусь покриває витрати на амортизацію та холостий пробіг, дозволяючи більше заробити власнику транспортного засобу та водієві.

Як працює пошук попутних вантажів з Італія до Білорусь

Кілька простих порад допоможуть вам простіше розібратися зі специфікою пошуку вільних і попутних вантажів з Італія до Білорусь.

  • Тип вантажу. Вантажі для перевезення Італія — Білорусь повинні належати до однієї класифікаційної категорії, не допускається перевезення різнотипних товарів (наприклад, продуктів харчування та хімії).
  • Габарити. Не забувайте стежити за відповідністю вільного місця та обсягом довантаження.
  • Пакування. При пошуку вантажу логіст або вантажоперевізник повинен попередньо обговорити його упаковку для забезпечення безпеки транспортування. При пошуку попутного вантажу переконайтеся, що він упакований відповідним чином і не пошкодить основний під час транспортування.
  • Терміни. Кожне розвантаження та завантаження в проміжному пункті займає час. Плюс, на водія лягають додаткові зобов'язання щодо заповнення накладних.