Вантажі Молдова - Румунія

Lardi-Trans — міжнародна логістична платформа для розміщення оголошень з пошуку вантажів з Молдова до Румунія автомобільним транспортом.

Нашими послугами користуються компанії та приватні особи із 89 країн світу. Щодня користувачі сервісу залишають тисячі заявок, тому ви завжди зможете знайти вантажі для перевезень за маршрутом Молдова — Румунія.

Функціонал Lardi-Trans дозволяє знайти попутні вільні вантажі з Молдова до Румунія, заощаджуючи логістичні витрати та отримуючи максимальну вигоду від рейсу.

Вантажі для перевезення Молдова - Румунія

1
вантаж очікує на перевезення
Вантажі в усіх напрямках
48079

Статистика за минулий місяць

Популярні кузови Молдова - Румунія

Популярні вантажі Молдова - Румунія

25%
тнв
8%
зерно
8%
коробка з вантажем
8%
кукурудза насипом
8%
металопрокат
8%
пластикові вироби
8%
соняшник насипом
8%
насіння в біг-бегах
8%
тнв на палетах
8%
упаковка

Популярні напрямки

Як працює пошук попутних вантажів з Молдова до Румунія

Пошук попутних вантажів за маршрутом Молдова — Румунія затребуваний, тому що це швидкий, економічний та ефективний спосіб доставити вантаж до кінцевого місця призначення. Такі вантажоперевезення дозволяють раціонально використовувати вільну площу транспорту, домагаючись максимальних показників коефіцієнта завантаження, отже, вигоди перевізнику за мінімальних витрат замовника.

Також, вибір попутних вантажів Молдова — Румунія покриває витрати на амортизацію та холостий пробіг, дозволяючи більше заробити власнику транспортного засобу та водієві.

Як працює пошук попутних вантажів з Молдова до Румунія

Кілька простих порад допоможуть вам простіше розібратися зі специфікою пошуку вільних і попутних вантажів з Молдова до Румунія.

  • Тип вантажу. Вантажі для перевезення Молдова — Румунія повинні належати до однієї класифікаційної категорії, не допускається перевезення різнотипних товарів (наприклад, продуктів харчування та хімії).
  • Габарити. Не забувайте стежити за відповідністю вільного місця та обсягом довантаження.
  • Пакування. При пошуку вантажу логіст або вантажоперевізник повинен попередньо обговорити його упаковку для забезпечення безпеки транспортування. При пошуку попутного вантажу переконайтеся, що він упакований відповідним чином і не пошкодить основний під час транспортування.
  • Терміни. Кожне розвантаження та завантаження в проміжному пункті займає час. Плюс, на водія лягають додаткові зобов'язання щодо заповнення накладних.