Вантажі Польща - Україна

Lardi-Trans — міжнародна логістична платформа для розміщення оголошень з пошуку вантажів з Польща до Україна автомобільним транспортом.

Нашими послугами користуються компанії та приватні особи із 89 країн світу. Щодня користувачі сервісу залишають тисячі заявок, тому ви завжди зможете знайти вантажі для перевезень за маршрутом Польща — Україна.

Функціонал Lardi-Trans дозволяє знайти попутні вільні вантажі з Польща до Україна, заощаджуючи логістичні витрати та отримуючи максимальну вигоду від рейсу.

Вантажі для перевезення Польща - Україна

1555
вантажів очікують на перевезення
Вантажі в усіх напрямках
45181

Статистика за минулий місяць

Популярні кузови Польща - Україна

Популярні вантажі Польща - Україна

72%
тнв
11%
тнв на палетах
4%
обладнання
2%
тнв в коробках
2%
будматеріали
2%
гуманітарна допомога
2%
запчастини
2%
сировина
1%
макулатура в тюках
1%
добрива в біг-бегах

Популярні напрямки

Як працює пошук попутних вантажів з Польща до Україна

Пошук попутних вантажів за маршрутом Польща — Україна затребуваний, тому що це швидкий, економічний та ефективний спосіб доставити вантаж до кінцевого місця призначення. Такі вантажоперевезення дозволяють раціонально використовувати вільну площу транспорту, домагаючись максимальних показників коефіцієнта завантаження, отже, вигоди перевізнику за мінімальних витрат замовника.

Також, вибір попутних вантажів Польща — Україна покриває витрати на амортизацію та холостий пробіг, дозволяючи більше заробити власнику транспортного засобу та водієві.

Як працює пошук попутних вантажів з Польща до Україна

Кілька простих порад допоможуть вам простіше розібратися зі специфікою пошуку вільних і попутних вантажів з Польща до Україна.

  • Тип вантажу. Вантажі для перевезення Польща — Україна повинні належати до однієї класифікаційної категорії, не допускається перевезення різнотипних товарів (наприклад, продуктів харчування та хімії).
  • Габарити. Не забувайте стежити за відповідністю вільного місця та обсягом довантаження.
  • Пакування. При пошуку вантажу логіст або вантажоперевізник повинен попередньо обговорити його упаковку для забезпечення безпеки транспортування. При пошуку попутного вантажу переконайтеся, що він упакований відповідним чином і не пошкодить основний під час транспортування.
  • Терміни. Кожне розвантаження та завантаження в проміжному пункті займає час. Плюс, на водія лягають додаткові зобов'язання щодо заповнення накладних.