Вантажі Румунія - Україна

Lardi-Trans — міжнародна логістична платформа для розміщення оголошень з пошуку вантажів з Румунія до Україна автомобільним транспортом.

Нашими послугами користуються компанії та приватні особи із 89 країн світу. Щодня користувачі сервісу залишають тисячі заявок, тому ви завжди зможете знайти вантажі для перевезень за маршрутом Румунія — Україна.

Функціонал Lardi-Trans дозволяє знайти попутні вільні вантажі з Румунія до Україна, заощаджуючи логістичні витрати та отримуючи максимальну вигоду від рейсу.

Вантажі для перевезення Румунія - Україна

272
вантажів очікують на перевезення
Вантажі в усіх напрямках
46408

Статистика за минулий місяць

Популярні кузови Румунія - Україна

Популярні вантажі Румунія - Україна

57%
тнв
9%
добрива в біг-бегах
8%
тнв на палетах
6%
сіль в мішках
4%
тнв у біг-бегах
4%
гуманітарна допомога
4%
сіль
3%
контейнер 40фут
3%
обладнання
2%
контейнер 20фут

Популярні напрямки

Як працює пошук попутних вантажів з Румунія до Україна

Пошук попутних вантажів за маршрутом Румунія — Україна затребуваний, тому що це швидкий, економічний та ефективний спосіб доставити вантаж до кінцевого місця призначення. Такі вантажоперевезення дозволяють раціонально використовувати вільну площу транспорту, домагаючись максимальних показників коефіцієнта завантаження, отже, вигоди перевізнику за мінімальних витрат замовника.

Також, вибір попутних вантажів Румунія — Україна покриває витрати на амортизацію та холостий пробіг, дозволяючи більше заробити власнику транспортного засобу та водієві.

Як працює пошук попутних вантажів з Румунія до Україна

Кілька простих порад допоможуть вам простіше розібратися зі специфікою пошуку вільних і попутних вантажів з Румунія до Україна.

  • Тип вантажу. Вантажі для перевезення Румунія — Україна повинні належати до однієї класифікаційної категорії, не допускається перевезення різнотипних товарів (наприклад, продуктів харчування та хімії).
  • Габарити. Не забувайте стежити за відповідністю вільного місця та обсягом довантаження.
  • Пакування. При пошуку вантажу логіст або вантажоперевізник повинен попередньо обговорити його упаковку для забезпечення безпеки транспортування. При пошуку попутного вантажу переконайтеся, що він упакований відповідним чином і не пошкодить основний під час транспортування.
  • Терміни. Кожне розвантаження та завантаження в проміжному пункті займає час. Плюс, на водія лягають додаткові зобов'язання щодо заповнення накладних.