Укр
Немає доступу

Доступ обмежено для неавторизованих користувачів

Лаценко Ігор Констянтинович, ФОП

Лаценко Ігор Констянтинович, ФОП

Ми робимо все можливе для забезпечення достовірності акаунтів, проте вважаємо своїм обов'язком попередити вас, що практично в будь-якому механізмі автентифікації завжди принципово не виключаються на всі 100% вади та "обхідні шляхи". Будь ласка, не втрачайте пильності в забезпеченні власної безпеки й відповідально підходіть до вибору ділових партнерів.
Вдалих вам перевезень! Ваш, Ларді-Транс.

"Власник транспорту" отримують користувачі, які надали один з таких документів: - членство АсМАП або в інших організаціях МАП інших країн; - наявність ліцензії на перевезення вантажів; - надання тех.паспорта на авто.

Нововолинськ, Україна

Найменування:
ООО "Ларди-Транс™ Юридическое лицо
Торгова марка/бренд:
"Ларди-Транс ™ Бренд2"
Код фірми:
30516477
Країна:
Украина
Область:
Харьковская обл.
Місто:
Харьков
Дата реєстрації на Ларді-Транс:
08 октября 2001 14:59
Дата останнього візиту:
10 марта 2022 18:19
Клієнт Ларді-Транс:
Да
“Ларди-Транс” является зарегистрированной торговой маркой на территории Украины, России, Америки. Нас знают и пользуются нашими услугами в СНГ и большинстве стран Европы. Проект, который зарождался как сайт для своих заявок, в настоящее время перерос в многофункциональную рабочую площадку для многих транспортных фирм Европы. Десятки рекламодателей используют “Ларди-Транс”, так как только у нас самая большая целевая аудитория в сфере автомобильных перевозок.
По вантажам:
0
По транспорту:
3
Тендери:
0
Повідомлення:
Теми:
124